NVivo 14

NVivo 14
2024-06-26
NVivo - wtyczka NCapture

Użytkownicy programu NVivo mogą korzystać z dodatku oferowanego przez firmę Lumivero, wtyczki NCapture. Na początkowym etapie instalacji samego programu można opcjonalnie zaznaczyć, aby ta wtyczka została także zainstalowana.

NCapture to bezpłatne rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, które umożliwia gromadzenie treści internetowych w celu zaimportowania ich do programu NVivo.

NCapture daje możliwości zapisywania stron internetowych w formacie PDF, także przechwytywania treści z takich serwisów jak Facebook, Twitter i YouTube w postaci zbiorów danych, filmów i zdjęć. Pliki NCapture (.nvcx) zawierają przechwyconą treść, a także adresy URL, czas przechwytywania i wszelkie dodatkowe informacje, takie jak opisy, notatki i kodowanie określone podczas przechwytywania.

Wtyczka NCapture jest regularnie aktualizowana, aby dotrzymać kroku zmianom w przeglądarce Google Chrome jak również witrynach mediów społecznościowych.
Może zostać także zaktualizowana po wydaniu nowej wersji dodatku Service Pack do programu NVivo.

Zapraszamy do pobrania bezpłatnej wersji testowej programu NVivo 14 (ważnej przez 14 dni). Po przeprowadzeniu rejestracji swojego konta na stronie producenta, otrzymuje się także możliwość skorzystania z darmowych 15 minut transkrypcji. Dokładna charakterystyk narzędzia znajduje się na stronie www.nvivo.pl.

Wszystkie aktualności