Grapher 23

Grapher 23
2024-04-05
Grapher 23 - nowa wersja programu

Od dnia 12 marca 2024 w sprzedaży dostępna jest nowa wersja programu Grapher. Wersja 23 to dalsza koncentracja ze strony producenta na zwiększaniu użyteczności programu oraz włączaniu najczęściej żądanych przez użytkowników nowych funkcji. Najważniejszą zmianą wprowadzoną w wersji 23 jest dodanie funkcji zgrupowane wykresy pudełkowe. Dzięki niej, użytkownicy mogą tworzyć pogrupowane wykresy pudełkowe, określając kolumnę kategorii. Przeglądanie widoków i tabele przestawne w Excelu to przeszłość, teraz można podłączyć swoje dane prosto z bazy danych czy innego źródła.

UWAGA!
Użytkownicy programu posiadający licencje z ważnym kontraktem serwisowym mają prawo do pobrania bezpłatnej aktualizacji do wersji 23.

Grapher 24 Beta
Każdy, kto jest użytkownikiem licencji z ważnym kontraktem serwisowym, może oprócz najnowszej oficjalnej wersji Grapher 23, zainstalować również wersję Beta programu Grapher 24. Grapher 24 Beta to zapowiedź kolejnej wersji programu, która jest przygotowywana przez firmę Golden Software i na końcowym etapie jej opracowywania i testowania udostępniana zainteresowanym użytkownikom.

Użytkownicy starszych wersji bez ważnego kontraktu serwisowego mogą przejść na wersję 23 tylko przez odnowienie kontraktu serwisowego, pod warunkiem, że od wygaśnięcia kontraktu nie upłynęło zbyt dużo czasu, by ten zakup odnowienia był opłacalny względem zakupu nowej licencji. Zainteresowanych, prosimy o kontakt.

Więcej szczegółów na temat nowej wersji tradycyjnie znajduje się na dedykowanej stronie grapher.pl

 

Wszystkie aktualności